mapa stránek || vyhledávání

Kenyon, Kennedy: Velký experiment

Tom Kenyon, Wendy Kennedyová - Velký experimentI tato druhá kniha Tom Kenyona a tentokrát také Wendy Kennedyové mne zaujala svou teorií o vzniku lidstva díky genetickému zásahu mimozemských civilizací. Téma tentokrát propojili více do praktické stránky. Naučíme se využívat svoje schopnosti – od plného vědomí a žití po intuici a schopnost svými vibracemi a tím, jak se chováme, myslíme a činíme, ovlivnit i osud planety.
 

Zní to moc namyšleně?

Kdepak, to je možná opravdu základ všeho. Co lidé konzumují, to roste – podívejme se na média a šíření a živení strachu.

Ono strach a nízké pudy, emoce, se opravdu uchycují mnohem snáz než pozitivita a kus práce na sobě samých. To víc bolí, to chce víc času a víc sebekritiky.

Oba autoři se v této knize zamýšlejí více nad našimi schopnostmi. Drobná cvičení vás doslova už při čtení knihy propojí s tím, co byste cítit měli. A co opravdu umíte… A tohle se dá klidně přirovnat k obyčejnému psychologickému cvičení:

„Pokud chcete své vnímání přepnout ze stavu oddělení k propojenosti, je to opravdu docela jednoduché. Během dne se zastavte a zeptejte se sami sebe: „Kde vibruji v tomto okamžiku – na mentální, emoční, nebo fyzické úrovni?“ Jakmile si začnete tohle uvědomovat a měnit to, můžete si vytvořit nové návyky i nové myšlenkové formy, neboť většina z těch nižších funguje na podvědomé úrovni. Jde o to, abyste přesunuli všechny podvědomé a nevědomé frekvence na úroveň vědomí. Není to sice lehký úkol, ale technika je to zcela jednoduchá.“

 

Potenciál Velkého experimentu sahá dalece do budoucnosti

Mám za to, že toto je jedna z těch knih, které se vyplatí vzít do ruky vícekrát, klidně i s několikaletým odstupem, protože já sama jsem zvědavá, co z ní bude aktuální a dokázané za řadu let. Co bude v obecném vědomí, co už nebude podivínské, ale do jaké míry budou třeba psychologové běžně vyučovat své žáky změny myšlení. Jak se bude měnit přesvědčení lidí o sobě samých. Jak se bude měnit hlavní proud zpráv – změní se z negativní žumpy zmanipulovaných obrázků na něco více objektivního? Začne to masa lidí opravdu chtít?
 

Jsou knihy, které vám otevřou nové úhly pohledu. Tohle je jedna z nich.

Jedná se výjimečný projekt, říká o této knize její francouzská nakladatelka. Ano, je výjimečná tím, že ukazuje svět a lidské fungování ze zcela nového úhlu pohledu. Ale z úhlu pohledu, který je pochopitelný. Jako kdybyste nakoukli pod pokličku čehosi, co by mělo zůstat skryto, aby lidstvo bylo snáze ovlivnitelné k mocenským pudům? Souhlasím s autory, že dnešní doba je odrazovým můstkem k něčemu zcela novému – buď se posuneme kupředu, nebo ne.
 

Osobní příběhy si tu najdou své čtenáře

Zalíbila se mi tu teorie zabývající se hubnutím, tedy spíše neschopností zhubnout.

„Pokud tedy nejste prozatím citově připraveni na to, abyste se od jistých témat osvobodili, může být pro vás – i přes vaše nejlepší úmysly – velmi těžké začít se stravovat zdravě.

Máte-li nižší hmotnost, máte rovněž mnohem intenzivnější kontakt se svým tělem i emocemi; jestliže však nejste na určité emoce připraveni, pak pravděpodobně nedovolíte svému fyzickému tělu, aby zhublo, neboť se s nimi prostě nechcete vypořádat!

V takových případech jde o to všimnout si toho, co se děje na emoční úrovni. Nemusí se to týkat jídla ani stravovacích návyků. Může jít o cokoliv jiného: o vaše vztahy, o to, jak vnímáte sebe samé i to, co ve svém životě děláte. Tyhle věci nelze oddělit. A to je další velmi důležitý bod, kterým vám chceme předat…

…Jakmile jste připraveni posunout se dále a zbavit se nějakého emocionálního tématu, začnete se intuitivně i zdravěji stravovat. Budete jíst zdravější jídla, protože se ve vaší mysli nebo emočním vzorci něco změnilo. Vaše tělo se začne zbavovat toho, čeho se doposud drželo, a tím se zvýší frekvence jeho buněk. V případě, že to provádíte na podvědomé úrovni, existuje ve vás část, která vám řekne: Víš co? Jsem připravený se pohnout dopředu.

Začnete jíst menší porce jídla a stravovat se zdravěji. A hádejte, co se stane? Vaše emoce začnou vyplouvat na povrch, takže se s nimi můžeme postupně vypořádat… drží-li se ve vašem energetickém poli negativní emoce nebo je vaše tělo zatíženo toxiny, vibrujete na mnohem nižší úrovni.“

Kolik lékařů vám tohle řekne? Kolik psychologů? No, tam by už to číslo bylo určitě vyšší, ale je to přímý důkaz toho, že tato kniha bude na své ceně získávat s přibývajícím časem a s posunem lidstva, doufejme, lepším směrem. Protože časy se mění, jsme tam, kde byla Atlantida, ale máme jiné vstupní možnosti. Máme šanci projít! Máme šance pracovat s emocionálními tématy, sami se sebou a tím ovlivňovat i okolí. Vždyť jenom to pouhé pochopení toho, proč tloustneme, je obrovským krokem vpřed.
 

O autorech:

Wendy Kennedy – channelingu se věnuje přes patnáct let a pracuje s bytostmi z nejrůznějších hvězdných systémů i dimenzí. Na počátku devadesátých let začala mít vize, kterým jako většina lidí nerozuměla, ale jež ji inspirovaly. Začala je zkoumat a dostala se právě k channelingu. Ve skutečnosti netušila, co to je, a ani neznala nikoho, kdo by se této disciplíně věnoval. Pouze věděla, že se má channelingu věnovat.

Jedním z nejdůležitějších zdrojů se pro ni stali Plejáďané z deváté dimenze – Wendy skrze komunikaci s nimi pokračuje v rozšiřování řady jejich lekcí. Dnes vede channeling pro klienty na celém světě a pořádá soukromá i skupinová sezení.

Tom Kenyon – je jeden z nejuznávanějších léčitelů zvukem na světě. Několik desetiletí studoval vědomosti a zkušenosti z reinkarnací, sám se umí přesouvat mezi dimenzemi a stává se tak poslem informací. Zjišťuje, že spolu souvisí moudra buddhismu, egyptské vysoké magie, hinduismu, taoismu – to vše studuje s nesmírnou pečlivostí a o své poznatky se dělí nejen v knihách, ale i na workshopech a zvukových CD.

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2017, www.anch-books.eu.
 

Renata Petříčková
 

Další články autorky:


hodnocení: 3
hlasů: 2
Tisk Tisk

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference