mapa stránek || vyhledávání

Kerstin Simoné: Thovt, Odhalení 1

Mysterium zklamání v mezilidských vztazích, tak to je jedna z kapitol, o které sama autorka říká, že se v ní naučila snad nejvíce. Obyčejná žena, která po vlastní traumatické události začala vnímat jinou moudrost kolem sebe a psát o ní. Thovt je bohem léčení, moudrosti a duchovního rozvoje, a Kerstin Simoné tedy přišla k „příteli“ opravdu nejpovolanějšímu. Na svém kontě má už několik knih inspirovaných jeho moudrostí.

Uzdravit se, žít šťastně?

Máme tu možnost seznámit se s letitými životními zkušenostmi autorky, s chvílemi, kdy byla na dně, kdy propadala zoufalství a kdy právě nové nasměrování ve stylu nového naprogramování ducha, ji pomohlo. Kniha je trochu ve stylu channelingu, důrazná a doslova přeplněná informacemi a výzvami.

Ale pokud by vám tohle nesedělo, přesto se vyplatí u ní vydržet, protože sem tam pronikají velmi moudré a logické informace, které se týkají jak našich vnitřních životů, anatomie lidského ducha, tak i o lidstvu samém, organizaci Země nebo o klimatu a vývoji lidstva jako takového.

V těch chvílích se má zvědavost šponovala na maximum, protože tohle jsou záležitosti, o kterých nikdo nic neví, a vše je v podstatě pouhou spekulací, a tak se tím otevírají dveře naděje, že zrovna na tomhle něco pravdy bude. Ale to už je na názoru samotného čtenáře.
Vrátím se k té kapitole o mezilidských vztazích….

Břicho – ten základní „zářič“ energie, ten základní radar a barometr ukazující budoucnost a skutečný stav věcí. Vezměme si tedy tu první informaci, s partnerem, ale platí to pro všechny mezilidské vztahy, bychom se měli seznamovat upřímně, bez toho, aniž bychom si na něco hráli nebo své chování přizpůsobovali jemu nebo okolnostem. A pak… jsou tu ta znamení na začátku:

„Mohli byste se tomu vyhnout, pakliže byste se se svým partnerem sbližovali s upřímným srdcem a pod dozorem pocitu v břiše. V takovém případě zareagují vnitřní antény a nepříjemný pocit v břiše vám sdělí, že v tomto případě vůbec nejsou vaše energie – nebo bych to nazval vašimi slovy – chemie – v souladu. V takových důležitých chvílích lidé velmi rádi potlačují důležitá znamení a přikrášlují si je…

…vnitřním potlačováním emocí a neupřímností k sobě samým i vůči partnerovi vzniká iluze, jež se v takových chvílích jako stín pokládá za vznikající vztah…“

A z toho následně vzniká postupné zklamání. Autorka v této kapitole radí neustále vědomě vnímat sebe i druhého a odhalovat různé sebeklamy. Faktem je, že často mezilidská zklamání vznikají skutečně z toho, že „ten druhý nebyl takový, jaký jsme mysleli.“

Tlustá kniha, ve které si počtete – ba dokonce si možná i vezmete tužku do ruky a pár moudrostí si vypíšete. Stojí to za to!

O autorce:

Kerstin Simoné žije i se svou rodinou nedaleko Berlína. Již jako dítě projevila jasnozřivé schopnosti. Kromě psaní knih se aktivně zabývá ochranou zvířat a pořádá praktické semináře. Pětadvacet let studuje různé formy channelingu a poté vyvinula vlastní techniku tlumočení. Thovt je jejím blízkým přítelem, učitelem a stálým průvodcem od roku 2003, kdy prožila jistou tragickou událost. Ve svých knihách tlumočí jeho praktická a univerzální poselství, jež byla v minulosti vyhrazena pouze úzkému okruhu adeptů tajných nauk.

 

Vydalo nakladatelství Anch-Books.eu, 2018, www.anch-books.eu.
 

Renata Petříčková
 

Další články autorky:


hodnocení: 5
hlasů: 1
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference