mapa stránek || vyhledávání

Seminář

Rád bych vás upozornil, že na webu www.rozpravy.cz byla zveřejněna pozvánka na můj seminář (seminář Antonína Mareše). Účast na semináři je tentokrát limitována pouze naplněním počtu účastníků, proto doporučuji zájemcům, aby s přihláškou příliš neotáleli.

Bude vám ukázáno, jak zjistit daný stupeň Vědomí osoby, která vás zajímá a tím i to, zda a jak je schopná či ochotná s vámi spolupracovat. Bude vysvětleno jak poznat, zda dotyčná osoba lže a blafuje, nebo mluví pravdu.

Také vám bude vysvětleno, jak zjistit pravdu o jakékoliv události, která se v minulosti odehrála a to i tehdy, když přímí účastníci již nežijí.

Učení Davida R. Hawkinse, podle něhož je tento seminář koncipován, představuje dosud nevídané poznání o kterém přednášel na všech popředních univerzitách světa.

Účastníci semináře obdrží studijní materiály v knižní formě, které jsou přímo přeloženy z anglických originálů. Rozsah těchto materiálů představuje několik set stran a lze je využít pro vlastní potřebu vč. samostudia.

Oznámení o semináři viz: http://www.rozpravy.cz/

Podrobnosti semináře a přihláška: http://www.rozpravy.cz/seminar/
 

Antonín Mareš
 

Poslední články autora:


Hodnocení článku
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference