mapa stránek || vyhledávání

Bude u nás v dohledné době zabit Moravec (rukou Hradu) nebo Štětináč (rukou Kremlu)?

V4Jako prolog poučení od K. H. Borovského.

Vídeňská vysoká škola vládnutí: „Uzda se povoluje jen proto, aby se v případě potřeby mohla ještě pevněji přitáhnout!“

Slovenská předehra rozvrácení protiimigrantské „grupírovky“ V4 v EU:

 1. Mladý „nadějný“ novinář, pracující na záhadně nabytých podkladech o machinacích s dotacemi, je nalezen s průstřelem srdce mrtev i se svou do čela střelenou 27letou archeologickou přítelkyní. Ta pro změnu pracovala ze neznámé (neziskové) peníze v archeologickém výzkumu v Jižní Americe. Na místě zůstaly všechny rozpracované materiály o machinacích s dotacemi. Do domku vnikl vrah nepochybně bez násilí (na heslo?) a vystřelil nečekaně a jen dvakrát, a přesně. Tak to činí profesionální námezní vrazi.
 2. Druhý den „všichni novináři včetně prezidenta odněkud věděli“, že za vraždou je určitě vláda. Žádali tedy nejen „řádné“ vyšetření, ale i její odstoupení! Hlavně ministra vnitra. Média také ihned naznačovala, že vrah nebude určitě dopaden. (Že by už byl v letadle na cestě do Jižní Ameriky?)
 3. Třetí den byly organizovány na Slovensku i v zahraničí tryzny a nosily se vyrobené placky na kabátě. Tím byl zahájen boj za svobodu slova „demokratických“ novinářů a za odstoupení vlády, neschopné zajistit bezpečnost novinářů. A za nastolení té správné vlády, směřující do „tvrdého jádra Evropy“. (Tvrdost jádra EU se měří počtem islámských imigrantů, no go zón a vlivem neziskových organizací.) Tento boj zahájil na Slovensku sám jeho prezident! Aby ne, když jeho zvolení podpořily neziskové organizace.

Zdá se, že tím se boj proti imigraci islámských přistěhovalců vzdorující V4 spustil naplno. V nejslabším odhadnutém místě, na Slovensku. Nyní je na řadě odehrávání této parodie na demokracii u nás v Česku. Zde je ale situace pro pučisty složitější. Na Hrad se nepodařilo neziskovým organizacím prosadit toho správného „národ s kavárnou scelujícího“ prezidenta! Navíc „demokratické strany“ díky svým vůdcům a absenci jakýchkoliv idejí kromě „hrabošství“ pohořely ve volbách. Ještě že je v parlamentě alespoň ta za trávu koupitelná strana marihuany!

V posledních dnech jsme tedy viděli na náměstích rozehrát ouverturu „studentů“ k boji za „udržení současné objektivity“ ČT a médií. Vůči „demokratickým“, ne fašistickým a populistickým stranám ovšem. Tuto frašku zhodnotí jednou historie a naši potomci se za ní budou stydět, jako za 50tá léta. Záminkou k „demonstracím“ za demokracii bylo zvolení „pendrekáře“ Ondráčka do čela parlamentní komise. Pak jeho volitelé následně rozvinuli tiskovou kampaň a celostátní boj proti své volbě. Vlastně byl rozvinut boj restituentů, rektorů a „studentů“ proti nelidským policejním zásahům. (Nevím, že by byl Ondráček také v Barceloně?) Anebo si „neziskové organizace“ u nás nacvičovaly spojení na nějaké připravované události, které by měly následovat? Že by to byl také atentát na nějakého „svobodomyslného“ novináře? Média přece stále píší, že u nás je také ohrožena svoboda slova. Že tu Putinovi agenti a fašisti, zejména na internetu, brání přičleňování Česka do tvrdého jádra EU. A tím „rozpoutání nevídaného blahobytu občanů“. Otázka kterých? Těch do práce chodících sotva.

Určití lidé u moci u nás i EU by měli vzít včas na vědomí, že žijeme v oblasti, kde události dalekosáhlého dopadu dávají do pohybu „mrtví arcivévodové Ferdinandi“ a „mrtví studenti Martinové Šmídové“! Vždy ovšem po „správném“ vysvětlení jejich smrti médii. Silou médií a „svalů“, jak si myslí někteří za „oponu dějů reality nevidoucí“, to v Česku ani v EU nebude.

Žijeme v zemi a oblasti, kde se z jistých důvodů následky po „záhadných“ smrtích začaly odehrávat jinak, než si jejich autoři představovali. Považuji za užitečné mírně naznačit, proč. I u nás, jako v okolních zemích, žije sice masa lidí, kteří myslí způsobem „hlavně když nám chutná“. Přesněji řečeno, tito konzumenti jsou sočástí lidu z „údolí tupých hlav“. Nyní se dokonce i u nás rozmnožili i „studenti“ z téže oblasti. Ti zatím myslí ve stylu: „hlavně když něco studujeme a někdo to platí“! (A nedomýšlí, jak dlouho?) Naproti tomu hlavní masa ještě žijících lidí zažila v posledních sto letech mnohé a podivné zásadní změny režimů a stylu vládnutí. A je zvyklá poslouchat a neslyšet, je „rezistentní“ na prázdné fráze a lži propagandy! Ta má pomalu a jistě plné zuby vládnoucí garnitury u nás i v EU. Od ní vychází jasný požadavek k vládnoucím: předložte jasnou a realistickou vizi Evropy! Nebo jděte od moci a uvolněte místo schopnějším! Zatím místo takové vize nastrkujete všem evropským národům za koncepci kalifát!!!

Evropští vládcové prohlédněte: všechny velké duchovní a společenské krize se nejprve vyjevily v Česku. A vy si dovolujete opět přicházet k Čechům s „výhodnou“ nabídkou prodeje. Dříve odpustků neboli „vstupků do nebe“, nyní „vstupků“ islámských rozvratníků do země? A myslíte si, že vám to u myslícího jádra národa projde?
 

Josef Staněk
 

Poslední články autora:


hodnocení: 4.1
hlasů: 19
Print Friendly, PDF & Email

17 komentářů

 1. V hoře Blaník máme rytíře. Na nás si nikdo nepřijde. Jsem rád, že jste se vrhl na politiku. Domácí i zahraniční. Na Zvědavci, tam jste obdržel mnoho reakcí, Vy ale neodpovídáte.

  A tak trochu sportu – Kometa Brno je v semifinále hokejové ligy!! A Putin je zase prezidentem. Máte z obého radost a nebo Vám v tom druhém případě stále Rusáci vadí? Ekonomka Šichtařová říká, že se naše ekonomika přehřívá. Ukrajinka Savčenková byla zařazena mezi nepřátele lidu. Eva Pilarová má 78 let a ještě pořád zpívá. Co na to všechno říkáte? Pro obyčejný lid trochu toho chleba a hry. A všechno bude O.K..

  1. AuV má slabší pozorovací talent. Já jsem politiku nikdy od roku 68 neopustil. Politika je koncentrovaný výraz ne ekonomiky, jak se učí, ale duchovnosti. Viz. Pjakinova Všeobecná teorie řízení. Duchovnost a výklad dějin je první priorita v řízení státu. Proto ateističtí pravdoláskaři učí děti s žádnými „znalostmi dějin“, jak mají volit a myslet jejich rodiče!!! A lidi nepošlou jejich ředitele a oorganizátory těchto akcí do péče Dr. Chocholouška!!! Děti dělají stávky na školách!!! A vám to nepřijde divné! A provozuje se masová hypnóza přes média a nikdo si nevšimne, proč to na Čechy to nezabralo! A výše píšící AuV nevidí Blanické rytíře? Ti jsou již dávno vyjetí! Protože v lidské civilizaci „poslední bitva se zákony stvoření vzplála“ a skončí podle Zákona.

  2. chleba a hry?
   Víte co byla jsem minulý týden na vystoupení jednoho velmi známého vynikajícího a já nevím jakého ještě umělce.
   Donutil nás se smát. Ale přidaná hodnota tam nebyla. Tma, tma, tma.
   A nebyla jsem sama z diváků, komu tam něco chybělo.

  3. ad.
   staněk 19.3.2018 (9:01)

   …Učení dětí… a vystoupení 12ti letých žáků církevní školy na demonstraci v Praze – má dcerka ještě ve 12-13ti letech věřila na klasického církevního Ježíška. Jak mohla církevní škola své žáky něčemu takovému, při oné demonstraci, vystavit? Třeba i se schválením rodičů?

   …masová hypnóza přes média… – nejen. Na každém placeném vystoupení umělců dochází k masáži. Tím více se lidé proti tomu zašprajcnou a začnou používat vlastní rozum i duchovní sílu, která se probouzí.

   …nevidí Blanické rytíře? Ti jsou již dávno vyjetí! Protože v lidské civilizaci „poslední bitva se zákony stvoření vzplála“ a skončí podle Zákona….
   – další vlaštovka – jeden z velkých sponzoru, jak jsem četla, vypověděl smlouvu Karlovarskému filmovému festivalu.
   Totéž by mělo platit i pro reklamy, či sponzorské šoty v TV, které jsme zatím tímto nuceni platit v cenách výrobků.
   atd. atd.

 2. Viz. Pjakinova Všeobecná teorie řízení. Duchovnost a výklad dějin je první priorita v řízení státu.

  První priorita je výchova dětí. Tak nám neprzněte DVTR.

  1. Matka to vystihla dokonale. Prázdná pseudoelita a ještě chce vládnout i pomocí dětí. Kalousekjugend

 3. ad. „…. nevidí Blanické rytíře? Ti jsou již dávno vyjetí! ….“
  Dovolím si říci, že mnozí naši milí, či dokonce i svatí jsou zde s námi, např. Sv. Anežka Česká.

 4. Už dlouho jsem nečetl něco tak neupřímného. Text je plný narážek, ale neobsahuje žádné stanovisko autora k čemukoliv. Připomíná to Rudé právo za bolševika. Například, když se vyjadřovalo k Chartě 77. Označilo manifest za „protistátní, protisocialistické, demagogické a hanlivé psaní,“ a jednotliví signatáři byli popisováni jako „ztroskotanci a samozvanci“, „věrní služebníci a agenti imperialismu“, „zkrachovaní politici“ a „mezinárodní dobrodruhové“. Nikde však žádná věcná námitka, co vládě v tom textu vadí. V tomto blogu jsou použity výrazy jako „hraboši“, „národ s kavárnou scelující“ (prezident), „údolí tupých hlav“ atd. Vzniká tak otázka, zda se jedná o náhodnou podobnost, nebo zda je autor blogu bývalý redaktor Rudého práva.

  Opravdu legrační je autorem naznačená teorie, že vražda slovenského novináře byla zaranžována kvůli oslabení odporu Visegrádské skupiny proti přijímání uprchlíků – viz.(cituji):“Zdá se, že tím se boj proti imigraci islámských přistěhovalců vzdorující V4 spustil naplno.“-konec cit. Zde autor svou „invenci“ poněkud přehnal. Podle tohoto mustru by bylo možné spojit cokoliv s čímkoliv. Ve skutečnosti je otázka kvót na uprchlíky dávno mrtvá. Novým trendem je, že země EU, která přijme uprchlíky, dostane na ně dotace z evropských fondů.

 5. Již řada lidí mě upozorňovala, že na různé weby jsou organizovaně a řízeně nasazováni „kádři“, kteří mají za úkol jednak špiclovat a především komentovat různé věci „žádoucím způsobem“. Nezmiňuji to zde v tuto dobu náhodou!

  1. O Velikonocích se to prodraží, to mu musí platit příspěvek za svátek.

  2. Ano, za svátek beru dvojnásobnou taxu :-))) Šetřím na to červené z Maranela – jako Nikulin.

  3. Jedno je jisté: jidášské groše vedou ke špatným koncům. I samotné přežívání na nich vyžaduje zvrácené svědomí a kachní žaludek.

 6. Hmotné vědomí, tedy satánek musí stále přitvrzovat, jeho úkolem je udržet duše ve ztotožnění s tělem. V této době kdy dochází k masovému osvobozování z vězení hmoty je aktivita stále zvyšována a to jde jedině silným vyvoláváním strachu a nenávisti, oboje je silným projevem oddělenosti a egoismu. Nejen pan pavel v, ale i autor článku je použit pro tyto cíle. Rozdíl je pouze v míře duchovnosti obou pánů.

 7. Vážené Milenium,
  vysvětlete, prosím, proč si myslíte, že moje poznámka je „silným vyvoláváním strachu a nenávisti“. Nic takového v ní není! Mluvíte o duchovnosti a přitom lžete. Jak to jde dohromady?
  Pavel

 8. Pavle v, máte pravdu, Váš příspěvek v této diskusi nevyvolává strach ani nenávist, je to omyl. To vyjádření bylo napsáno v návaznosti na přečtení Vašeho příspěvku pod článkem – Putin je bohem svých nepřátel. K tomu příspěvku se mé konstatování vztahuje, omlouvám se za nedopatření. Ale protože nic není náhoda, tak to byla zkouška pro Vaše ego, co můj příspěvek vyvolá uvnitř za emoce a jak na něj zareagujete.

 9. Připomínky Pavla v jsou výstižné. Pan Staněk píše stylem, který připomíná totalitní tisk. Nebo současné konspirační a dezinformační weby.

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference