mapa stránek || vyhledávání

Novinky „Pekelného zpravodaje“

Opakovaný neúspěšný opušťák Adolfa Hitlera z kotle

adolf-hitler

Za vzorné vřeštění v kotli dostal v roce 1968 Adolf Hitler opušťák z kotle k prohlídce světa. Jak vyletěl ven, za dvě hodiny buší na bránu pekla s křikem: „Já chci do kotle, nebo vyletím z kůže. Nemůžu se na ten svět dívat!“

A proč Adolfe, ptá se stráž.

„Ale, Germáni kšeftují, Židi bojují a Slováci převzali moc v Protektorátu!“

Po létech vzorného vřeštění v kotli dostal minulý víkend opět AH opušťák z kotle. A opět za dvě hodiny buší na dvéře pekla s křikem: „Já chci do kotle, nebo z toho dění ve světě zblázním!“

A proč Adolfe?

„Aále, Židi bojují čím dál víc, Slovenský stát se chystá převzít moc v celé Evropě a Germáni se opět nechali nahecovat Američany k tažení na Moskvu!“
 

Josef Staněk
 

Poslední články autora:


hodnocení: 2.4
hlasů: 7
Tisk Tisk
Všechny komentáře jsou schvalovány administrátorem. Z tohoto důvodu mohou být zveřejněny se zpožděním od několika minut do několika hodin. Odstraňovány jsou komentáře obsahující vulgarismy, spam, invektivy, apod.

11 komentářů

Přidat komentář
 1. Vysvětlující poznámka. Mnozí lidé vůbec neví, že Slovensko nově přebírá předsednictví EU. Tím je jim slovenská vláda EU ve vtipu nepochopitelná.

  1. U nás během předsednictví padla vláda, tak doufejme, že Slovensko během předsednictví nevystoupí z EU:-)

 2. Ferda,

  kiežby Ťa virtuálny Hospodin vyslyšal a padla naša slovenská vládacelá mafiózová a ešte taká malá prosbička, aby do roka a dňa boli všetci v bani na nútených prácach a tam by ich mohli aj zabudnúť. Taká,,bagáž“ by nikomu ani nechýbala…

  Virtálny Bože, ak mi to splníš vstúpim do podsekty SvedkovHospodinových, ako že tu terazky ,,stojím“ …

 3. Když přebírají naši rovnocenní Slovenští sousedé předsednictví nad EU, přeju jim, aby je čekala opravdová sláva, prozření a kontinuita v problematice Evropských národů. Doufejme, že nepodpoří přiblblé „tažení“ na Moskvu, kde žije o mnoho více vyzbrojených lidí, než na celém Slovensko-Maďarském území.

  1. S vámi si okolí užije srandy! To jsem tam ještě nedodal, že kdyby Slováci místo těch neschopných skutečně vládli v EU, byla by to pro EU velká výhra!

 4. Přátelé, je třeba mít smysl pro humor.
  Nedávno jsem slyšel také jeden dobrý „frk“.

  Baví se Slovák se známým v Čechách.
  „Hele, co by se stalo kdyby na Slovensku vybuchla jaderná puma ?“
  *
  *
  známý mu odpoví:
  „Vyměnily bychom si hymny. Slováci by zpívali „Kde domov můj?“ a Češi by zpívali „Nad Tatrou sa blízká..“

  ************************************

 5. p. Staněk, píšešte:

  …To jsem tam ještě nedodal, že kdyby Slováci místo těch neschopných skutečně vládli v EU, byla by to pro EU velká výhra!

  To nemyslíte vážne. Fico, ten birmovaný komunista, odrbávač telom aj dušou, sa obklopil mafiou, typu Kaliniak a spol a doslovne cicajú tento štát, lebo aj ,,generálny prokurvátor“ je ich.

  Aj dnes majú toho podnikateľa- odrábavača a kamaráta mafiánov v Parlamente odvolávať..

  Takáto svoloč sa uhniezdila teraz v SR a vy nám ju ,,závidite „?

  Aby ste nepovedali, že ,, som zlý a nedoprajem“, budem sa p. Staněk úprimne modliť, aby ste si takúto ,,svoloč vyvolili“…..

  To by vás už mal onen Boh-Jahwe osvetliť, alebo to v českých novinách snáď ani nie je spomínané , čo sa TU, v našej gubernii deje ??!!!

 6. Pane Staňku, koukám, že vám schází poslední informace z pekelné agentury, kde se praví, že dotyčná osoba byla na posledním zasedání pekelné soudní rady rehabilitována a poslána zpět na zem, protože tam nechal nedokončenou práci a tak to musí napravit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2019

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz slunecnikvet-anna.blog.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference