mapa stránek || vyhledávání

Rozkrývači skandálů na stříbrném podnose: Whistleblower

Proboha, existují vůbec tihle lidé? Stejně jako muži v černém? Tajné služby? Ty všemocné rodiny, které vládnou světu. Někdy jsem nad touto knihou měla pocit, že raději nechci vědět, jak to na světě skutečně chodí, ale autor mi nedal spát. Navíc autoři dva: Jeden již známý podobnými publikacemi a druhý k podobným zájmům přidává i bádání v oblasti historie a pyramid.

Oba mají velmi dobré detektivní sklony, ta kniha nemůže být jiná, tak to tak neprožívej… říkala jsem si. ALE… A jsem zpátky, kde jsem byla. U pocitu, že snad ani nechci vědět, jak to na světě skutečně chodí. Je to totiž často silná káva a vzhledem k tomu, že co je v této chvíli již ověřitelné, celkem sedí, dá se předpokládat, že i to ostatní je se špetkou pravdy. Minimálně. Jenže média nám to samozřejmě neřeknou, a tak se tady můžete dočíst cokoliv.

Jak je to s informovaností o mimozemských civilizacích, co asi tak může prezident USA nebo Ruska o tom všem vědět, jak funguje ve skutečnosti zdravotnictví a jakými způsoby je lidstvo regulováno. Jak fungují banky, tak to je asi něco, co ač šokující, tak vám posléze dojde, že vlastně to docela klidně může být pravda. Něco bylo fascinujícím čtení, něco bylo děsivé čtení, něco jste měli chuť odsoudit a knihu zahodit, abyste ji vzápětí zase vzali do ruky, protože chtě nechtě, těch témat tam je obrovské množství a jsou zajímavá.

Autor často poukazuje na události a konkrétní lidi, jejichž jména jsou začerněná. Formou rozhovorů s lidmi, kteří se rozkrýváním skandálů zabývají (whistebloweři) se dostáváte hluboko pod obyčejný lidský život uvázaný na všednost a světské lidské starosti. Sám k tomu říká:

„Nejde mi o potrestání konkrétních lidí. Touto knihou jsem Stefan a já chtěli upozornit na málo známé souvislosti v pozadí světového dění. Kdo tyto souvislosti dokáže rozeznat – a tato kniha mu v tom může být nápomocná – bude z ní mít cenný užitek a bude schopen se rozhodovat tak, že se jeho život začne ubírat zcela jiným směrem. Více v doslovu…“

Tak to mne rozhodně uklidnilo, protože… celý obsah je znepokojující, a to jsem ještě použila slabé slovo. Takže nebudu zbytečně zdržovat a řeknu rovnou, že doslov všechno hezky a smysluplně uhladil.

Ano, na naší planetě dochází ke strašným událostem, ale my můžeme s jejich vědomím záměrně prohlédnout pasti, které nám chystají. Jednoduše řečeno, díky tomu „nemusíme být ovce“ a ovečky lákající vlky v rouše beránčím snáze rozeznáme. Autor také zmiňuje rostoucí duchovní uvědomění lidstva, což samo o sobě dává naději, že další generace by mohly žít v jiném světě, než jaký známe nyní. A přece jen stoupá šance, že ve světě lepším.

A milí zlatí, autor už sbírá materiál k dalšímu pokračování této knihy.

Tak to se skutečně máme na co těšit. Nebo „těšit“? Záleží na tom, v jaké fázi strávení této knihy, se právě nacházíte.

Dopřejte si hodně času, silnou kávu k tomu a… chuť žít!

Paradoxně ji autor dodat umí, ale to ochutnáte až s posledními stránkami…

O autorech:

Jan van Helsing: autor literatury se zaměřením na odhalování faktů, tajné společnosti, světovládu, v roce 2007 vstoupil s vlastní televizní stanicí i do filmové branže filmem o Cheopsově pyramidě. O tři roky později svou televizi www.secret.tv prodal, aby se mohl dál věnovat novým tématům a projektům.

Stefan Erdmann: badatel známý rozsáhlým výzkumem pyramid, autor literatury faktu a knih plných doslova třaskavých informací o revolučních výzkumech v oblasti pyramid, historie, Atlantidy. Spolupracuje s mnohými templáři, svobodnými zednáři a nebojí se pídit po informacích.

Vydalo nakladatelství Anch-Books.eu, 2018, www.anch-books.eu.

Renata Petříčková
 

Další články autorky:


hodnocení: 4.5
hlasů: 2
Tisk Tisk

2 komentáře

  1. „Nepromluví nic na svou obranu ani tehdy, když je vynesen rozsudek, který ho posílá na smrt navzdory tomu, že důkazy proti němu jsou jen nepřímé a vše se opírá spíše o jeho kriminální minulost. Když soudce žádá vysvětlení jeho chování, John stručně a klidně odpoví: „Důvod, proč jsem tak klidný, je ten, že věřím v Boha a on ví, že jsem nevinný.“ O tři týdny později přichází den, kdy má být popraven.“
    https://epochaplus.cz/john-babbacombe-lee-muz-ktereho-nemohli-obesit/

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2021

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference