mapa stránek || vyhledávání

Svoboda Ducha

srdce-laska

Ježíš neřekl, aby jeho učení zbraní a násilím šířeno bylo. Chceš-li někomu pomoci, tak ne zbraní, ale srdcem k srdci přistupuj. Jen láska a pravda změní srdce, jen láska a pravda změní člověka. Jednou i východ nalezne cestu ke Kristu Ježíši.

Jak dostaneš hroudu zlata z cizího území, které ti nepatří? Tak, že si z jeho obyvatel uděláš nepřítele. Tak jedná Evropa, tak jedná západ. Loupit a vraždit. Říkám vám, nevěřte jim a nechoďte proti bratrům z východu. Přece mají víru, která je stejně čistá a posvátná jako Mesiáš. Oni mají také děti a touží po míru.

Nevěřte těm, kdo „pomáhají“ mečem, ani těm, kdo žehnají zbraním. Jen ďábel žehná zbraním. Spíš zkoumejte ty, kdo takové věci nařizují, nenechte se klamat mocipány a vládci. Vězte, když takové věci nařizují, slouží satanovi. »Ten chce dělat dojem, že pomáhá.« Takoví nejsou z Milosti Boží. Jsou to zrádci a nebude s nimi počítáno. Amen, amen pravím vám, cokoliv děláte pro záhubu domnělých nepřátel svých, sami proti sobě děláte.

Ptáš se, proč všechny ty války, proč všechny ty zbraně? Pro peníze, moc a postavení. Běda těm, kdo vyvolají válku, nedožijí se jejího konce. Boháči kvílí nad svým zlatem a dělník vytýká pánům, že jim nezaplatili mzdu.

Není pánem, kdo chudáka hladem trpět nechá! Není pánem, kdo loupí a zatěžuje svůj lid vysokými daněmi! Vězte, tohle není svoboda, není svobody, když neodstraníš příkoří, když se plně nemůže najíst i ten nejposlednější.

Evropská unie je zlo, hrající si na kamaráda, satan svazující lid do okovů svého pekla. Vše pod pláštíkem „demokracie a svobody“; jsi zajatcem jejich zákonů, předpisů a nařízení. »Otrokem „nového světového řádu“, který si vymysleli boháči, drábi, spolu s vládci, pro lidi, ale proti Svatému Bohu.«

Křičí na všechny strany, že jsi svobodný a rozhodují o tvém životě, o tom, co je dobré a co zlé. Boháči shromažďují své poklady a dělník, který poctivě pracuje rukama – tvoří svět, není oceněn tak, jak by měl. Nemá čím zaplatit, nemůže dát svým dětem, žije na dluh kvůli nenažrancům z vlády, která je zkorumpovaná a nestará se o blaho svého lidu.

Otevři oči český a moravský lide, neboj se vyjádřit svůj názor, máš možnost všechno změnit k lepšímu, podpoř petici proti EU, proti loupežníkům, lhářům a zrádcům této země.

Svobodu ve Světle Pravdy a Lásky všem. Bůh pomoz Čechům. Amen J.K.

 

Poslední články autora:


hodnocení: 5
hlasů: 3
Tisk Tisk
Všechny komentáře jsou schvalovány administrátorem. Z tohoto důvodu mohou být zveřejněny se zpožděním od několika minut do několika hodin. Odstraňovány jsou komentáře obsahující vulgarismy, spam, invektivy, apod.

4 komentáře

Přidat komentář
 1. Autor,

  myslýš si že si objavil Ameriku? Ak ano, povedz aj to povestné B.

  Alebo máme zobrať ,,Tú druhú variantu“ a vysťahovať sa na Mars, však heslo ,,Všichni na Mars „už padlo.

  Alebo máme spáchať kolektívnu ,,EUTANÁZIU“ a ponechať tvorcov tejto Európy napospas ICH ,,šťastnému osudu“?

  Však heslo: Oni bez nás a my bez NICH tiež už vraj predvčerom padlo…

  Riešnie? Mohamedáni utekajú do Európy a prečo by sme nemohli my k NIM v rámci reciprocity?

  Oni by za pár rokov zdevastovali Európu a my by sme si TAM vybudovali
  ,,Královstvo nebeské“, už tu na Zemeplacke…

  Však ,,na pár krokov“, je aj Boží hrob a my by sme to mali bližšie, ako odtiaľto.

 2. Jan,

  oči mám otvorené, ináč by ma zrazili ,,benzínové kone“, čo sa preháňajú po cestách…

  Srdce je len sval,ktorý pracuje ako obyčajné čerpadlo. Preto nemá ,,čas“ zaoberať sa niečim iným a tobôž nie ,,hovadinami“.

  Ak si myslíš, že v Tvojom srdci sídli niečo viac, otvor si svoje oči a prečítaj si medicínsku literatúru, či obyčajnú Wekipédku…

  Keď narážaš na ,,citovú oblasť“, hladaj ju v hormonálnch sférach svojho tela.U niekoho vraj niečo také sídli v ,,MODZGU“, v tej ,,soplovitej“ hmote v lebeni…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2020

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference