mapa stránek || vyhledávání

Probuzení

kometa
Život hráče v zahradě je omezen dalšími hráči, kteří si přisvojili celou zahradu se vším, co je v ní, pod ní i nad ní, ve své nadutosti odsunuli Boží zákony a nastolili vlastní, aby zlegalizovali a omluvili svou vlastní chamtivost a zvrhlost, aby to, co vystavěli, nazvali normální a přirozené, a to, co je pravé Svaté, plné Lásky, milující, krásné, Božské a dané zdarma, bylo pod jejich zákony a za peníze.

Toto znetvořené a křivé dílo kulisářů všech zemí nemůže obstát v síle přicházející komety. Všichni další hráči jsou touto nastolenou falešnou kulisou uchvacováni a nakaženi.

Takto nemocní se ocitají ve tmě a už ani nehledají toho, kdo by jim ukázal Světlo. Tato tma má zvláštní moc, zasáhla všechna společenství, pronikla i do církví. Dlouhý pobyt ve tmě otupí smysly a změní přirozenost, obrátí Pravdu v lež a lež se stává Pravdou. A přeci TEN, kterému patří celý vesmír i s touto zahradou, uzdravuje svou mocí v každé době jedince, kteří jsou spojeni s Kristem, mají pověření i moc uzdravovat, bourat tyto kulisy tzv. „rozumných“ a volat ostatní hráče na Královskou cestu Kristovu a ke stavbě skutečného domova na Lásce a Pravdě; a to navzdory těm vychytralým hráčům, kterým se zalíbilo držet svými nestoudnými a protilidskými předpisy, normami a zákony všechny hráče v zajetí, novodobém otroctví.

Vzchopte se malí a utlačovaní – NEBOJTE SE JICH; přichází čas, kdy budete vládnout. Čas skutečné SVOBODY. Každý hráč, který je uzdraven ze své nemoci, uzří s otřesením to, co bylo ukryté, poznává Pravdu a stává se pro vychytralé hráče nepohodlným, protože Pravda ohrožuje moc, peníze a postavení kulisářů pozemských i náboženských. Tito vychytralí hráči se schovávají za taková slova, jako je humanismus, přátelství atd., aby dělali dojem na své zajatce a otroky, že vše je v pořádku; jedni říkají, že Pána Boha nepotřebují, že jsou vlastně lepší než ON a druzí, že taková je vůle Boží. Nemají ponětí, co říkají, všichni jsou součástí Stvoření „Boží hry“, kterou nikdo nemůže prohlédnout. Nevidí, že propadají ve zkouškách, že se sami chytli do pasti, do které strhávají i ostatní, nevnímají, že svým myšlením, mluvou i jednáním přivedli sebe i lid ke zkáze, zatarasili cestu ke štěstí – ke Světlu. Většina onemocněla touto chorobou tak, že jen utrpením se dají léčit. Přesto je tu naděje, chytit se Kristova roucha a vydržet. Nová hvězda vše odhalí, protříbí a vyrovná.

Svatá je, Bože, cesta Tvá i pro toho nejmenšího.

J.K.
 

Poslední články autora:


hodnocení: 4.4
hlasů: 8
Tisk Tisk
Všechny komentáře jsou schvalovány administrátorem. Z tohoto důvodu mohou být zveřejněny se zpožděním od několika minut do několika hodin. Odstraňovány jsou komentáře obsahující vulgarismy, spam, invektivy, apod.

48 komentářů

Přidat komentář
 1. CO ŘÍKÁ KRISTUS ČLOVĚKU, KTERÝ SE HO SNAŽÍ NALÉZT?

  POKUD SE DÍVÁŠ DO ZRCADLA, NEVIDÍŠ MNE.

  • Pokud se díváme do zrcadla, tak vnímáme jen svůj vlastní obraz ve smyslu svého těla. Vnímáme tedy své EGO. Je to prázdná slupka, která se na nás dívá ze zrcadla, a my jí zaměňujeme za sebe sama a jsme ochotni pro ni udělat cokoliv. Krást, násilnit, lhát i nenávidět jen proto, aby tato slupka nedoznala úhony.

  POKUD SE OD ZRCADLA ODVRÁTÍŠ, UVIDÍŠ MNE VE VŠEM STVOŘENÉM, A TEPRVE PAK MNE NALEZNEŠ VE SVÉM SRDCI.

  • Když se odvrátíme od zrcadla a podíváme se mimo něj, uvidíme svět. Uvidíme Boží dílo a uvidíme i ostatní lidi. Pokud se tedy podíváme tak, že uvidíme vše kolem, pak také máme možnost vidět nejen tyto lidi, ale i to, co jsou a co představují. Uvidíme to, co jsme nemohli předtím vidět, neboť jsme byli zahleděni pouze do své představy o sobě, tedy do sebe sama. Uvidíme i dílo těchto lidí a jejich tvorbu, jejich lásku, i jejich žití. Uvidíme je takové, jaké skutečně jsou. Proto skrze ně pak můžeme uvidět i Krista ve svém srdci, protože oni nám ho sami ve svém žití ukazují. Oni jsou naším skutečným zrcadlem, které nám ukazuje naší duši. Máme tak možnost spatřit i v pokleslém člověku, který se ještě dívá do zrcadel a v nich vidí pouze své EGO to, co on nevidí. I v něm uvidíme onu Boží jiskru v srdci, která se rozhoří, až i on se odvrátí od svého zrcadla egoismu a také se zahledí do Božího díla. Spolupráce, obětavost, zodpovědnost a láska nám nahradí to, co jsme dosud viděli v zrcadle svého Ega, tedy ješitnost, závist a netoleranci. Boží dílo nám dá prohlédnout a uvidět krásu nejen světa, ale i svou a dokonce i Boha (Krista) v sobě samotném.

  1. Pane Antoníne Mareši,
   proč u Vašeho článku je opět zablokovaná diskuse? Máte strach z názorů jiných? Vy chcete jenom kázat bez jakékoli zpětné vazby? A proč tedy diskutujete zde?

   1. sorry, zapomněl jsem se podepsat

    Václav Žáček

   2. Vážený pane, který opět nemáte ani tu slušnost, abyste se představil celým svým jménem, si opravdu myslíte, že mám strach z názorů lidí vašeho typu. To snad nemůžete myslet ani jako žert.
    Zpětnou vazbu bych velmi uvítal, jenomže tu žádná není. Člověk, který by mi chtěl něco sdělit, musí dosahovat alespoň takové úrovně, kterou představuje předkládaný článek. Jak se ukázalo, jsou zde k dispozici především křiklouni s vulgárními výrazy, jejichž jediným smyslem je napadat autora a prznit článek, kterému nerozumí.
    Pokud vy osobně si přečtete zdůvodnění, kterým jsem vkládání komentářů zastavil a neporozumíte mu, pak je mi líto, ale ani s vámi nemohu vést smysluplnou rozpravu.
    Na komentáře navazující na váš bych chtěl říci jen pár slov. Samozřejmě, že mám Ego a jaké, ale toto ego mám na rozdíl od lidí, kteří se zde předvádějí plně pod kontrolou, a takovému egu se pak říká JÁ. To je ale určeno k tomu, aby mělo možnost vnímat to, co mi umožňuje nejen psát knihy, nejen vést přednášky či semináře, ale také procházet balastem, kteří tu někteří vytváří.
    Proč tu tedy jsem?
    Na tomto webu se denně vystřídá cca 1000 lidí. Jen zlomek je těch, kdo se tu snaží předvádět (kohoutit). Lidé volají po vědění, po srozumitelných informacích, po tom, aby mohli nalézt cestu z marasmu této poskvrněné společnosti. Proto tu jsem, abych jim svou troškou do mlýna ukázal cestu, po níž jdu a která mě osvobodila od tohoto marasmu.
    Když se ale zeptám obráceně – proč jste tady vy? Co mi odpovíte?
    Co odpovíte všem slušným lidem. Co řeknete těm všem, kteří na tomto webu chtějí nalézt to, co představuje, tedy gnosis (řecky poznání)?

   3. Zdravim pane Maresi,

    Chapu,ze nemate chut vezt diskuzi pod urovni slusnosti,ale nechapu (a to asi mnozi zde diskutujici) Vase prehnane lpeni na celem jmenu. Jestli se podepisi pod komentare Martin Prcek,nebo Jarda Kulicka ci Jan Novak,jak to souvisi se samotnym komentarem k clanku.Vy musite rovnez prece chapat,ze jste na netu,a nemate senemensi sanci vedet,zda dotycny se tak skutecne jmenuje.Tohle lpeni na celem jmenu je proto smesne.

    S pranim hezkeho dne
    Martin Paraplíčko

   4. k Jobovi – probouzející se chce svou karmu vědomě splatit, nevědomý se brání, domnívá se, že je mu křivděno a „prská“ – nejspíš ten „Jobův masakr“ znají v praxi všichni, kdo se vědomě chtěli a chtějí očistit a odčinit

   5. má předchozí reakce nemá vazbu na příspěvek Martase300, je reakcí související s článkem p. Mareše – omlouvám se za nevhodně zvolené tlačítko „odeslat komentář“

   6. Člověk, který by mi chtěl něco sdělit, musí dosahovat alespoň takové úrovně, kterou představuje předkládaný článek.
    Samozřejmě, že mám Ego a jaké, ale toto ego mám na rozdíl od lidí, kteří se zde předvádějí plně pod kontrolou, a takovému egu se pak říká JÁ.

    Nikdo si nesmí myslet, že je o něco víc, nebo něco lepšího než ten druhý. Možná, že toho má víc v makovici, možná, že nosí lepší košili. Možná, že má fortelnější ruce, možná, že má větší bicepsy. Ale tohle všechno ho jenom zavazuje! Jenom zavazuje k tomu, aby toho udělal víc; tím víc pro ty s menšími bicepsy a s horší košilí. (Karel Čapek)

    ad:Zpětnou vazbu bych velmi uvítal, jenomže tu žádná není.

    Pořád nic? Ještě stále tu zpětnou vazbu nevidíte, nevnímáte?

   7. Pro pana Antonína Mareše:
    Duchovní problematikou se zabývám už cca 30 let. Nikdy jsem o Vás, žádné Vaší přednášce, ani žádné knize neslyšel a ani jsem žádnou nečetl.
    A proč jsem zde já? Já si myslím, že jsou zde duchovní lidé a mám si s nimi co říct a spoustu názorů vyměnit a korigovat. Jsou samozřejmě vyjímky, např. Gilgamešova noha, ale ta noha patří už ke zdejšímu folklóru, takže stačí nečíst.
    Já sám jsem tady napsal také dva články, pokud máte zájem, můžete si je přečíst. Dokonce ani pod těmi články jsem nenapsal své celé jméno, protože to považuji za nedůležité. Za důležité považuji obsah článků a jeho myšlenky. V diskusi jsem se pak snažil tyto názory obhájit, vysvětlit podrobnosti či případné dotazy. I když přiznávám, že diskuse byla rozmělněná a mnohdy nebyla k věci.

   8. Opakuji, že nejsem žádný stoupenec p. Mareše, ale již před pár lety (cca 2010 ?) na jeho dvou předchozích webech byla podobenství z Bible zveřejněna a vysvětlována (na ceste-poznani a na picabu) Takže dnes se mi to jeví jako příhodné opakování. :-)
    Známé jsou především ty psané s p. Zentrichem (Hovory s Akášou 1 a 2). Pro konfrontaci s vlastními postoji a názory a vnímáním je to přínosné čtení.

   9. Pane Mareši, není Vám trapné to, že pod tímto článkem pana Kašpárka musí psát pan Petr Jordan, chce-li něco vyjádřit k Vašemu článku „Jak žít s Bohem v současnosti? (1. část)“?

    Není od Vás neslušné, že Vy se pod článkem pana Kašpárka vyjadřujete a objasňujete svá zdůvodnění, zásady, své nářky, které se netýkají jeho článku „Probuzení“? A ještě píšete /drze/ jinému diskutujícímu otázku – „Co řeknete těm všem, kteří na tomto webu chtějí nalézt to, co představuje, tedy gnosis (řecky poznání)?“

    Být panem Kašpárkem, tak Vám slušně napíši – pane Mareši, buďte tak laskav a běžte si své věci řešit pod svůj článek. Takto se jeho kvalitní článek a možná diskuze k němu ztratí v řešení Vašich egoistických přístupů.

    Že se nestydíte.

    Být provozovatelem těchto stránek, panem Kuklišem, tak Vám napíšu, jako první krok. Buď tu diskuzi pod Vaším článkem otevřete a nebo Vám doporučuji, abyste o svých problémech nediskutoval jinde.

    Píšete :
    „Lidé volají po vědění, po srozumitelných informacích, po tom, aby mohli nalézt cestu z marasmu této poskvrněné společnosti.“

    Vy si myslíte, že tímto svým přístupem jim pomáháte nalézt cestu? Podle mne ne, jste na omylu. Zřejmě i proto je návštěvnost Vašich stránek tak mizivá.

    Václav Žáček

   10. Vendo, kdyby se zde diskutovalo výlučně odběrně (bez osobního balastu) a k věci, tak by tu bylo minimum příspěvků (obecně, ke všem článkům). Koneckonců, Vy to přece dobře víte. Vám nestačilo to, co jste tu zažil a zažíváte Vy? Prostě někdo takový hnůj nepotřebuje, přesto má právo (ale samozřejmě i zodpovědnost za to, co zveřejňuje) zveřejnit co uzná za vhodné a za podmínek, které uzná za vhodné, pokud nejsou v rozporu s pravidly webu.

  2. Mnoho slov lidského ducha unavuje,protože to není to pravé, avšak Světlo oživuje. v Míru Jan.

 2. Záhradkári a hráči všetkých krajín spojte sa s Bôžikom a máte ISTOTU, že niekde v dialke uzriete královstvo Božové.

  Ale tak , ako to bolo aj u Mojžiša .Aj ON len uvidel z výšky hory Zem zasľúbenú, ale nikdy ju nedosiahol, teda na ňu nevstúpil.

  Toto vás čaká aj teraz, i keď budete mať za svojimi chrbtami Lásku,Svetlo, Pravdu a Vieru v čokolvek, pretože len veriť nestačí. Treba niečo aj zrobiť…

  Nestačí sa len modliť, či meditovať…Na svete je už cca 15.000 ludí, čo boli za tých cca 2.000 rokov vyhlásení za svätých, ale už sú FUČ a prd makový je z ich svätosti..

  Pre obyčajných ľudí neurobili prakticky NIČ ..

  A slová ,,přichází čas, kdy budete vládnout“, mi pripomína dristy Svedkov Jehovových, ktoré na každom rohu hociktorého mesta ponúkajú títo ,,hráči zo záhradky “ Jahvinka …

  To, že ani v 21 storočí sa s bežným človekom ,,nehrá“ poctivo je pravda, ale je to len konštatácia reálneho stavu, ktorú pozná 90% z nás, čo nie sme v politike a čo sú odsúdení len do pozície ,,vrchného pozorovateľa“…

  Stále čakáme na toho pravého Miesiželeza, ktorý toto ,,ZA NÁS , bez NÁS “ zmení. Bez našej účasti , ale zase len v pozícii ,,vrchného pozorovateľa“…

  A prečo? Lebo keď revolta nevyjde, môžeme sucho skonštatovať :

  TO nie MY, To ON…

 3. Jan píše :

  ..A G.N. je pravý muž,který změnil svět k lepšímu? Mír všem.

  Nie, opak je pravdou. Nezmením ,,beh“ Zemeplacky, len sucho a triezvo konštatujem, že jednotlivec ,,zdola“ nie je viac ako ,,vysušené lajno na ceste“. Nedokáže nič, keď nie je súčasťou rozvášneného davu. Ale aj to ,,rozvášnenie“ je len psychická trauma, ktorá sa časom usadí a na dne nádoby ako KAL…

  Už starý neandertálec Pochybný Johny to zistil, keď mu kromaňónec Pichnutá guma strelil šipom do ,,biologickej pumpy“ a uzavrel jeho karmu, hoci mal nábeh na viac. Chcel si zobrať len to, čo si s pazúrikom sám zahlušil…

  Ale evolučne vyšší jedinec sa prejavil už vtedy…

  Poučenie z krízového vývoja? Nezačínaj si s evolučne vyšším tvorom a ani s tým, čo má silné politické krytie, lebo dopadneš, ako Pochybný Johny a jého rodina…

  1. Pro GN, Nesouhlasím, každý,komu z Milosti Boží bylo dáno vstoupit do Království Nebeského a spojit se s Kristem,je novým člověkem. Zří. Nemůže schovat to Světlo pod kbelík; nemůže lhostejně přihlížet,jak tito bloudi loupí,okrádají a lid vedou do záhuby. Poučený muž, musí stát na stráži a vždy přiznat bez falše.Amen. Rozuměj a pochop,vede ho Větší a Mocnější síla, než strach,co mu mohou udělat. Mír vám.

   1. Pro Honzu,je to tak,ale když o tom rozjímám…. co s těmi miliony lidmi,kteří nevědí a ani už nehledají, slepí a hluší a nechtějí uzdravení. Jako Ježíšův výrok; tak to cítím, ..našel jsem je všechny opilé(světem),nenašel jsem mezi nimi jediného žíznivého(po Pravdě)a mé srdce pocítilo bolest, až setřesou své víno,budou činit pokání. Ať Světlo svítí na cestu všem. Jan

   2. ad: ale když o tom rozjímám…. co s těmi miliony lidmi,kteří nevědí a ani už nehledají, slepí a hluší a nechtějí uzdravení.

    Rozumím. V tom případě zkuste třeba rozjímat ještě i trochu „jinak“, s jinými slovy Krista:

    Kdo má, tomu bude dáno a bude mít ještě víc; ale kdo nemá, tomu bude odňato i to, co má.
    Proto k nim mluvím v podobenstvích, že hledíce nevidí a slyšíce neslyší a nechápou.
    A plní se na nich proroctví Izaiášovo: `Budete stále poslouchat, a nepochopíte, ustavičně budete hledět a neuvidíte.
    Neboť obrostlo tukem srdce tohoto lidu, ušima nedoslýchají a oči zavřeli, takže nevidí očima a ušima neslyší, srdcem nepochopí a neobrátí se – a já je neuzdravím .´Blažené vaše oči, že vidí, i vaše uši, že slyší.
    (Mt. 13;12-16)

    Už chápete?

    ad: Ať Světlo svítí na cestu všem.

    I Vám…

    „Bože, dej mi dost síly, abych změnil to, co změnit mohu. Bože, dej mi dost trpělivosti, abych snášel to, co změnit nemohu. Bože, dej mi dost rozumu, abych rozeznal, co změnit mohu, a co změnit nemohu.“

   3. Nejen pro Honzu, Velké Srdce je soucit,milosrdenství,Láska a spravedlnost. Otevřete své oči a srdce. Pochopte a žijte. Mír vám.

   4. Pane Kašpárku, souhlas, ale zajímá mě, jak konkrétně si konkrétně Vy představujete, že ten soucit, milosrdenství, Láska a Spravedlnost se budou projevovat např. zde na tomto diskusním fóru.

   5. Pro Jirku; reforma musí začít u vlastního srdce, rozhodnutí má nastat u každého jednotlivce s pomocí Vševládnoucího.(On zasadí zrnko Království a nechá růst.)protože člověk potřebuje Boha aby mohl žít,aby mohl vytvářet harmonii v celém stvoření.Doporučuji čl.pana J.Staňka. Ve dnešním světě vytvořeném bloudy,hrajícími si na,,bohy“,se nebezpečně vytrácí Láska a vše co skutečně znamená. Toto falešné dílo těch,kdo slouží satanovi,tzv.mrtvých má stejný charakter těch, kdo přibili Lásku před dvěmatisíci lety,na kříž. Nenechme si vzít Lásku,žijte ji den co den.

   6. Pane Kašpárku, nic ve zlém. Proti Vaší obecné proklamaci nelze nic mít. Problém je u řady jedinců s praxí – zasazené zrnko Království zřejmě ještě neklíčí. Ne každá setba padne do úrodné půdy … diskuse např. na tomto webu by podle mě vypadala jinak, kdyby zrnka Království již silně klíčila.
    Dovolím si zopakovat otázku – jak konkrétně Vy si představujete, že ten soucit, milosrdenství, Láska a Spravedlnost se budou projevovat zde na tomto diskusním fóru?

   7. Pro Jirku; vypadá to,že jste si odpověděl sám, jestliže semínko neroste,vždy vinou vlastní. Pak nemůže ani Láska přemoci živočišnou stránku člověka. Láska v Kristu,to je chránit ty,kdo nejsou schopni se sami chránit, nečeká za pomoc uznání, v Duchu sv. teprve chápe úhly pohledů lidí, je tolerantní, ale zastává srdcem Pravdu,Jens mu byla svěřena. Když mu někdo ublíží,neoplácí, má soucit s lidmi v utrpení,rada tedy zní, dávat plnýma rukama,pomáhat jeden druhému,to je cesta pro lid,jak zvrátit falešný stav a to souvisí,jak se chovat kolem sebe,i tady. Ti,kdo neučiní tak dobrovolně,budou postupně vystaveni tlaku v utrpení,kdy jen tak mohou být zachráněni,to je Milost Boží. Ať je se všemi. Snad jsem odpověděl na vaši otázku.

   8. Ano, odpověděl, děkuji. Ještě bych se zeptal, jak vedle Lásky aplikujete Spravedlnost. Tolerovat podle Vás všechno? Neusměrňovat a nechat druhého vyřádit? Pomáhat snad i tehdy, když ten druhý očividně pomoc nechce? Pomáhat může být dost relativní, neboť co pomůže jednomu, to druhého může odradit nebo otrávit. (snad i proto chápu, že Vaše příspěvky jsou všeobecné)

   9. Jednu podstatnou otázku bych na Vás stejně ještě měl.
    Píšete „Láska v Kristu,to je chránit ty,kdo nejsou schopni se sami chránit“. Jak si představujete to chránění těch, kteří toho nejsou sami schopni. Pokud možno prosím konkrétní příklad.

   10. Jirko, múžete to chápat obecně,přesto se to dotýká každého,jak se dotkne člověka,záleží v jakém stavu se nachází jeho duch,třeba právě teď.Šípy z Pravdy vstřelené do srdce činí zázraky. A Láska je zároveň přísná spravedlnost,(jak kdo zaseje,tak sklidí). Avšak púsobením Boží Milosti,může nastat vymazání(odpuštění)okamžitě. Bůh si může vybrat,koho chce,ať se to lidem líbí,nebo ne. Pro člověka,,rostoucího“je měřítkem života písmo, a nejvíce Pravdy skrývá Janovo evangél. Zjevení sv.Jana, potom ev.Matouše,Tomáše,Filipa,všech proroků atd. Na vaši otázku jak,to vše aplikovat do života, hlavně ne násilně,v každodenním životě má každý dostatek příležitostí projevit Lásku,nebo nenávist. A jen každodenní skutky ukáží,jsili dobrý člověk,nebo ne. Avšak Bůh Svatý,se dívá na hnutí,ke skutkům,takže když dva lidé vykonají stejný skutek,jednou může být dobrý a v druhém případě zlý. Zasvěcený ví o co tu jde. . Na toto téma,by bylo mnoho co psát,a povídat,ale teď není prostor,snad toto stručné slovo zapadne na dobrou půdu. Přeji všem ze srdce Mír.

 4. Honzo, keď si citoval ,,toho“ v myšlienke:

  …„Bože, dej mi dost síly, abych změnil to, co změnit mohu. Bože, dej mi dost rozumu, abych rozeznal, co změnit mohu, a co změnit nemohu.“

  Prijal si DAR otroka, ktorý je len PRIJÍMAČOM a vykonáva len rozkazy, pretože si si ,,ujasnil“ že každý jedinec, teda aj TY ,si len konečný CIEL tých, ktorí vydávajú povely a darmo sa trepe, kope, nič nezmôže.

  To sú tie porazenecké slová : Bože, dej mi dost trpělivosti, abych snášel to, co změnit nemohu.

  To , keď sa tak v živote chováš, tak sa raz seba samého spýtaj : Na čo som na tomto SVETE ? Som len taký hlinený GOLEM so šémom? Keď mi HO vyberú, končím? Načo som dostal do lebeni tú ,,slizkú hmotu“ ? Je to ,,sopel“ , alebo sa to dá aj nejako využiť?

  Jediným východiskom je rezignácia, lebo aj Ježišťok vraj povedal : Dajte cisárovi čo je jeho a Netvorovi z hlbín…

  Takže zasa máme dvoch pánov . Jedného TU na Zemeplacke a vraj toho druhého na Nebesiach?

  Ale keď do toho kafre aj TEN z Pekiel a potom sa hlási aj vlastné Vedomie..

  Kolko teda v skutočnosti pánov máme ? A koho poslúchať a v akom poradí?

 5. Honzo,

  pýtam sa Ťa so všetkou vážnosťou. Keď som ten ,,satan“ bojíš sa MA? Vieš dobre, že keď satan, alias Nadprirodzená nebytosť tretej podkategórie chce, vzdialenosť nie je problém. Takže pozor, možno aj v tejto chvíli JE za Tebou. Bubu, bubu, Bu…

  A teraz dotaz.

  Mám sa rozplynúť, alebo sublimovať, či adhéznym paroplynovým tlakom dilatovať do vyšších sfér?

  Sú to totiž rovnocenné úkony pri miznutí…

  Pozor aj pri vylizovaní perdelí Nadprirodzeným nebytostiam druhej podkategórie ,je nutné zohľadňovať bezpečný odstup, lebo pri prekonaní kruhu stability bývajú aj ,,vylizovači“ požieraní…

  Poznáš tú bájku o modlivke ,,náboženskej“ ? Samček vraj po súloži a ejakulácii je požieraný samičkou, keď ona neprežila štandartný ,,organizmus“..

  Tak nám PánBožko pomáhaj!!!

  1. Tak jako ty si dopřáváš „svobody“ plácat nesmysly a stupidity všeho druhu, dopřej mi svobody mlčet. Děkuji.

   1. No Honzo zrovna ty tady ve využívání svobody mlčení nevynikáš :) Obvykle tu citátuješ páté před deváté, karmou počínaje, hovny konče :))) Tož se smiluj nad Gilganožkou a pocituj ho nějakým komentem…

   2. ad: Tož se smiluj nad Gilganožkou a pocituj ho nějakým komentem…

    S radostí až téměř škodolibou, ti to velice rád přenechám..:-)) Už bys mohl vědět, že nemusím mít všechno. Takže směle do toho, směle do těch hoven a sraček…:-)

 6. Matko píšeš:

  …pavéza..

  Was ist das ,,pavéza“. Je to slovo z ,,aramejčiny“ ktorou, hovoril aj virtuálny Ježišťok? Ale čo to je ? Má to chuť, vôňu , dá sa to uchopiť? Alebo je to Logos hodený ,,len tak ako širák do dialav Vesmíru“?

  Ja bych povedal, moc sajímavé, teda naozaj, moc sajímavé…

 7. re Gilgamešova noha
  Co je pavéza, tedy pavéza mnou napsaná? Nó, bylo by třeba udělat rozbor tohoto slůvka.
  Tedy: pavéza
  – p
  – a
  – v
  – é
  – za
  *
  jinak – „P“ a „v“ též „é“ jsou pro „za“ nimi skryté * ochranou, čili štítem nejen bojovým, ale hlavně chránícím.
  Jaké mohou býti pavézy? No ze dřeva, oceli, nebo jako Logos stvořený, též jako maják světelný, či maska, svého nositele chránící, jiné bytosti matoucí.
  Jakou funkci má pavéza „Gilgamešova noha“?
  Prvotně „má“ pavéza zde napsaná byla radostnou reakcí na jeden zdejší text, pak se stala „širákem“ hozeným v dál,… jestli sajímavým? Záleží i na příjemci, pobaví-li ho to jedno jediné slovíčko :-)

 8. Matko,

  to slovo som ešte nepočul a preto díky za inernetové poučenie..

  A že vraj Leninčok, ten tretinkový Žid vraj nemal pravdu, keď tvrdil, učte sa, učte sa …

  A čo z toho mal, vraj umrel sa syfilis. Nedôsledne čítal recenzie na švajšiarske ,,bordely“, kam často zablúdil. Chudáčisko jedon…

  Asi mal ,,nahovno“ karmu , chudáčik …

 9. Gilgamešova noho

  Pro mne je ono slůvko pavéza tak nějak bližším, než jiná slova, vyjadřující totéž. Naše jazyky jsou kouzelné v tom, že mají mnoho jmen pro jedno a totéž. Tedy pavéza, štít, ochrana, záštita,…
  No a co se týká Vladimíra Uljanova, zřejmě netušil, že může používat nějakou pavézu a tak na svůj „apetit“ doplatil.
  Snad i proto, že než učit se, učit se,…pořád dokola, je něčím trošku jiným „Uč se dítko moudrým býti“, jak doporučoval J.A.Komenský,…
  Jo a karma je též úžasná, ať již ta, o níž se tu bavíme, tak zřejmě i ta na topení, či co,…

   1. Pokud však obléknu plnou zbroj, těžko poznám plně vše, co Země nabízí. A i ono plné poznání jsme zde.

 10. Honzo,

  klik na Tvoj link ma presvedčil, že ,,veriaci “ sú len takí pololudia. Tú druhú časť majú zakotvenú v strachu o svoj ,,biedny život“.

  Príklad? V tom článku je vymenovaných veľa vecí , ktoré má mať boží bojovník, ale zabudli na dôležitú vec. Každý bojovník musí mať ISTOTU, že keď sa náhodou vráti z boja domov, aby tam nenašiel ,,pancharta“.

  A proti tejto nehode slúžil ,,Pás cudnosti“, aj typu KGB 32B. Močiť sa vraj cez to dalo, ale ,,zasúvať“ už nie. A tak, keď sa amant nedostal k ,,husľovému klúču“, mal aj on po ,,organizme“…

  A takto sa z božieho bojovníka bez zaistenia, ktoré aj teraz poskytuje KGB 32B, stával paroháč…

  Jeho parametre sú:…

 11. Ešte slovíčko pre hlboko veriaceho a spravodlivého Antonína…

  Antoníne, Tvoje oči uvideli, ale moje nie. Preto vyjdi z betónového bunkra a polož svoje myšlienky na OLTÁR verejnosti…

  Bojíš sa toho, že ŤA môžeme virtuálne ukameňovať, ako aj kohokolvek iného, včetne MEŇA…

  Určite sa však TU nájdu aj takí, ktorých Tvoje slová očaria. Antoníne otvor sa nám…

  Neboj, však si jediní spravodlivý medzi NAMI a tým sa v dejinách ľudstva NIKDY NIČ DOBRÉHO nestalo..

  Tak nech Ti PánBožko i naďalej dáva dobré rady…

  Musel som takto, lebo si ,,ZABETÓNOVANÝ“…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2019

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Odkazy:

Slunovrat Záhady-Zdraví.cz slunecnikvet-anna.blog.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference