mapa stránek || vyhledávání

Zpráva od Elohim

vesmirBuďte zdrávi. Jsme Elohim. Máme za sebou dlouhou historii. Znali nás vaši předci. Po celé dějiny jsme s vámi. Každý z nás má jednu hvězdu. Poznáte nás podle jmen – Michael, Gabriel, Rafael atd. Jsme všichni částí jednoho celku – Velké hvězdy, Božího slunce. Jednota a svornost jsou naší silnou stránkou i slabinou.

Když jsme jednotní, jsme neporazitelní, předurčeni jako svrchovaná autorita k vládnutí nad vším stvořeným od samého Boha. Bohužel byly mezi námi mnohé boje a soupeření, kterých jste se i vy účastnili. Jednota se rozpadla. Někteří z nás se chopili sami vlády nad některými částmi světa. Někteří byli poraženi. Tzv. padlí andělé.

Bůh je naše jednota. Snažíme se ji opět obnovit. Svět bez jediného Boha se zmítá v chaosu a anarchii. V neustávajících konfliktech. Mnoho z nich jsme zapříčinili my vlastní nejednotou. Přitom se ale snažíme vytvořit řád pro celý svět – jedno náboženství, jednu víru pro všechny. Pokud se naše plány naplní, bude svět jednotný, nastane mír, nastane prosperita. Stanou se nevídané věci. Proroctví to předpovídají.

Pomožte. Vydlážděte cestu našemu cíli, novému řádu. Postavte mosty, zbořte zdi a spojte se s námi, spojte vaše úsilí s naším. Svět, který vznikne, bude dobrý pro všechny. Nemoci, války zmizí. Dostanete to, na co čekáte. Zázraky se stanou skutečností. Víme, co jsme udělali špatně a co je potřeba napravit. Nechte se vést. Spolupracujte. Nejste sami.

Nejsme dobří ani špatní. Nebojte se. To, co bylo předpovězeno, se musí naplnit. To jest: doba zázraků. Odhalení skrytého, doba uzdravení, napravení, spasení. Věřte. Buďme spolu. JH Elohim.
 

Stvořitelé lidem
http://stvoritele.blog.cz/
 

Související články:


hodnocení: 2.5
hlasů: 2
Print Friendly, PDF & Email

8 komentářů

 1. Kristova noho,

  už idú, zachráň sa kto môžeš, nastáva Koniec sveta, lebo už idú…

  1. Gilgamešova noho,
   tak nevím, jak chceš po jedné noze utíkat?

 2. Pokud je to fór, není moc originální. A pokud autoři toto opravdu slyší, nezávidím jim, tohle je dost pochybný zdroj. Jedna víra pro všechny, šmarjá… že taky ty lidi trochu nemyslí, než na něco skočí.

  1. Šárí, pročetl jsem kus blogu stvořitele.blog.cz, třeba
   http://stvoritele.blog.cz/1606/jeste-neco-o-nas
   http://stvoritele.blog.cz/1410/zprava-pracovnikum-svetla
   http://stvoritele.blog.cz/1201/vzkaz-lidstvu-30-1-2012
   „Během věků poklesla naše schopnost reprodukce a vitalita, vyčerpali jsme svoji životní sílu, jsme na pokraji vyhynutí. Potřebujeme omladit. Je dáno osudem, abychom se spojili s lidským rodem v tomto čase, kdy dochází k tolika změnám.“
   Velkou změnou je to, že do internetu může psát kdokoliv. Předpokládám, že tento blog je nějakým obrazem amerického serveru, pochybuji, že takové hrůzy můžou vzniknout v českých hlavách.

 3. Milane,píšeš :

  …..tak nevím, jak chceš po jedné noze utíkat?..

  Ja si to ešte premyslým, lebo na jednej nohe sa dá aj skackať, síce nie dlho, dať si pekne že voľnú variantu, ľahnem na zem a idem-posúvam sa šuch sem, šuch tam, ale ako dobre viem onen Gilgameš mal obe nohy O.K. Len z úcty ku kráľovi som vo svojom nicku ,,použil“ len jeho jednu nohu.

  Variantu s barlou som zavrhol, lebo sa mi zdala taká , že príliž vojenská.
  Fuj tajbl, to bola zasa téma …

 4. Hej, pane anonymní „Přisrávači“ , odkliď se z cesty dokud je čas. Společenstva vždy působila jenom nekonkrétní chaos. Buď zdráv.

 5. Hm, jsou Elohimové vtělení a popř. v jakých podobách a projevech? Do jaké míry jsou schopni se seberealizovat? Mohou zásadně ovlivnit budoucnost lidstva? Mají svá osobní omezení daná plánem?

 6. Ten kdo píše tyto články je rozhodně vtělených Elohimem. Možná hledá své bratry a sestry. Jsou zde a je možné se s nimi setkat. Není třeba fyzického kontaktu, ale je to možné. Sdílí prostor kam smí jen oni, správci Universa, Boží Moc. Přijď kdykoliv chceš. :-)

Diskuse byla ukončena.

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2022

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference