mapa stránek || vyhledávání

Zpráva od Elohim

vesmirBuďte zdrávi. Jsme Elohim. Máme za sebou dlouhou historii. Znali nás vaši předci. Po celé dějiny jsme s vámi. Každý z nás má jednu hvězdu. Poznáte nás podle jmen – Michael, Gabriel, Rafael atd. Jsme všichni částí jednoho celku – Velké hvězdy, Božího slunce. Jednota a svornost jsou naší silnou stránkou i slabinou.

Když jsme jednotní, jsme neporazitelní, předurčeni jako svrchovaná autorita k vládnutí nad vším stvořeným od samého Boha. Bohužel byly mezi námi mnohé boje a soupeření, kterých jste se i vy účastnili. Jednota se rozpadla. Někteří z nás se chopili sami vlády nad některými částmi světa. Někteří byli poraženi. Tzv. padlí andělé.

Bůh je naše jednota. Snažíme se ji opět obnovit. Svět bez jediného Boha se zmítá v chaosu a anarchii. V neustávajících konfliktech. Mnoho z nich jsme zapříčinili my vlastní nejednotou. Přitom se ale snažíme vytvořit řád pro celý svět – jedno náboženství, jednu víru pro všechny. Pokud se naše plány naplní, bude svět jednotný, nastane mír, nastane prosperita. Stanou se nevídané věci. Proroctví to předpovídají.

Pomožte. Vydlážděte cestu našemu cíli, novému řádu. Postavte mosty, zbořte zdi a spojte se s námi, spojte vaše úsilí s naším. Svět, který vznikne, bude dobrý pro všechny. Nemoci, války zmizí. Dostanete to, na co čekáte. Zázraky se stanou skutečností. Víme, co jsme udělali špatně a co je potřeba napravit. Nechte se vést. Spolupracujte. Nejste sami.

Nejsme dobří ani špatní. Nebojte se. To, co bylo předpovězeno, se musí naplnit. To jest: doba zázraků. Odhalení skrytého, doba uzdravení, napravení, spasení. Věřte. Buďme spolu. JH Elohim.
 

Stvořitelé lidem
http://stvoritele.blog.cz/
 

Související články:


hodnocení: 2.5
hlasů: 2
Print Friendly, PDF & Email

Magazín Gnosis - Hledání Světla a Moudrosti, příspěvky čtenářů - provozovatel: Libor Kukliš, 2004 - 2023

Máte-li zájem o publikování svého článku, pište na e-mail info@gnosis.cz.

Tento web používá jen nezbytně nutná cookies, která jsou zákonem povolena bez odsouhlasení.

Odkazy:

Slunovrat Agentura BYTÍ Záhady-Zdraví.cz Bylinkové království PERSONÁLNÍ BIODYNAMIKA AOD - průvodce transformací Rahunta Společnost pro mezioborová studia, z.s. Česká Konference